Videokonsultatsioon

Ilusate, mõnusate ja just sulle kõige paremini sobivate prilliraamide väljavalimine on tõsine ettevõtmine, mis ei pruugi alati õnnestuda, sest prilliäride suur kaubavalik teeb valiku keeruliseks: kuidagi ei suuda otsustada, mida võtta ja mida jätta.

Selleks, et prillide valik oleks lihtsam, pakuvad Eagle Visioni prilliärid oma klientidele videokonsultatsiooni. Videokonsultatsioon on unikaalne teenus, mis teeb raamide valiku palju lihtsamaks ja ülevaatlikumaks kui peegli ees prilliraame passitades.

Videokonsultatsioonist on eriti suur abi neile inimestele, kellel nägemine keskmisest kehvem – nad lihtsalt ei näe peegli ees prille proovides oma nägu piisavalt selgelt. Kui aga sinu uute prilliraamidega nägu on arvutiekraanil ja siis paned oma vanad prillid ninale, on otsustamine oluliselt lihtsam.

Videokonsultatsiooni käigus võetakse sinu nägu videolindile kõigi sulle meeldinud prilliraamidega. Ütleme, et peale täiendavat kaalumist jääb sõelale neli prillipaari. Sind abistav müüja-konsultant seab need neli videopilti üheaegselt ekraanile: nüüd on lõpliku otsuse langetamine üsna lihtne.

Pärast sobivate raamide leidmist saad arvutiekraanil näha neissamades raamides täpselt neid klaase, mida kavatsed oma raamidesse panna. Valida saate erinevate materjalide, klaasitüüpide (monofokaal-, bifokaal-, trifokaal- ja progresiivklaasid) ja värvitoonide vahel. Kohe on selge, kuidas üht või teist tooni klaasid valitud raamidega kokku klapivad. Arvuti imiteerib ka sinu silmade kuju ja suuruse muutumist vastavalt valitud klaaside tugevusele. Müüja-konsultandi abiga mängitakse läbi mitu erinevat klaaside ja raamide varianti ning seejärel testitakse neid. Testi käigus demonstreeritakse kolmemõõtmeliselt klaaside kuju ja paksust, võrreldakse kaalu, simuleeritakse fotokroomsete klaaside värvimuutust päikese käes ja hinnatakse kaitset UV kiirguse eest.

Videokonsultatsiooni teenust pakuvad Eagle Visioni salongid Tallinnas, Tartu Tasku keskuse salong ning Pärnus Rüütli 39 kauplus. See prillide ostjale tasuta teenus tasub end kuhjaga ära.

Eagle Visioni salongid

Leia lähim

Eagle Visioni E-Pood

Turvalised ostud, kaup kiirelt kätte ja püsivalt head hinnad!

E-poodi
Ole esimene, kellele räägime...

Eagle Visioni kliendikiri on neile, kes soovivad teada saada uutest kollektsioonidest, pakkumistest ja infost, mida Eagle Vision peab oluliseks. Spämmi me ei saada, ausõna.