Biotrue_600X600

BIOTRUE 300 ml + konteiner

Suurepäraste omadustega uudne kontaktläätsede hooldusvahend, mis sobib kõikide pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks ja säilitamiseks.
Tarneaeg: 2 tööpäeva

13.60

Toote kirjeldus

Lahusel on väga hea puhastus- ja desinfitseerimisvõime ning seetõttu kaitseb sinu silmi eriti tõhusalt. Biotrue lahuse erakordsus seisneb kolmes inimsilmast inspireeritud uuenduses:

  • Lahus sisaldab silmas leiduvat kehaomast niisutajat hüaluronaani, mis aitab hoida läätsed niisutatuna kogu kandmisaja jooksul
  • Lahuse pH-tase on sarnane pisaravedeliku pH-ga.
  • Biotrue hoiab aktiivsena pisaravedelikus olevad kasulikud antimikroobselt toimivad valgud ning eemaldab tõhusalt denatureerunud proteiinid.

Koostis: Steriiline isotooniline lahus, mis sisaldab hüaluronaani, sulfobetaiini, poloksamiini, boorhapet, booraksit, edetaat dinaatrumi, naatriumkloriidi, duaalset desinfitseerimissüsteemi: polüminopropüülbiguaniidi 0,00013% ja polükvaterniumi 0,0001%.

Lahusega on kaasas konteiner kontaktläätsede hoidmiseks.

Tootja: Bausch & Lomb
Pakend: hooldusvahend 300 ml + konteiner
Tarneaeg: 2 tööpäeva

EHK PAKUB HUVI KA ÜKS NEIST?

Optive silmatilgad (10 ml)

11.70€

Lisa ostukorvi

Visio Hydrogel (3 tk)

21.00€

Tee valikud

Dailies Total 1 (30 tk)

30€

Tee valikud

MIKS EELISTADA MEIE E-POODI?

Üle 20 aasta kogemust

Meie teame, mida silmad vajavad. Meie tootevalikus on ainult kvaliteetsed tooted, mis on testitud ja heakskiidu saanud meie professionaalsetelt optometristidelt.

Kiirelt kohale!

Meie väärtustame e-poest tellinud kliente ja teame, et e-poe klientide prioriteediks on kiirus, mugavus ja hea hind. Kaupa saab tellida Smartposti pakiautomaatidesse või tähitud postipakina lähimasse postkontorisse.

Sõbralik teenindus

Hea teenindus on üks Eagle Visioni alustalasid. Meie teenindus on professionaalne ja sõbralik ka e-poes.