ReNu MultiPlus 120ml

ReNu MultiPlus 60 ml + konteiner

Pehmetele kontaktläätsedele kõik vajalik ühes pudelis – ReNu MultiPlus kontaktläätsede lahus puhastab, loputab, desinfitseerib, niisutab, kaitseb ja eemaldab valguosakesed. Väike pudel mugavaks kaasaskandmiseks ja lennureisile käsipagasis kaasavõtmiseks.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

4.00

Toote kirjeldus

Koostis: steriilne isotooniline lahus, mis sisaldab boorhapet, edetaatdinaatriumi, naatriumboraati ja naatriumkloriidi. Aktiivsed koostisosad: DYMEDÖ (polüamiinoprobüülbiguaniid) 0,0001%, HYDRANATE (hüdroksüalküülfosfonaat) 0,03%, poloksamiin 1%. Ei sisalda kloorheksidiini ega tiomersaali.

OLULINE: Kui tekib silmade ärritus, mis ei möödu ja ägeneb, siis katkestage lahuse kasutamine ja konsulteerige silmaarsti või optometristiga! Vältimaks tõsiseid komplikatsioone järgige kindlasti oma silmaarsti/optometristi nõuandeid kontaktläätsede hoolduse ja kandmisrežiimi osas! Säilitage toatemperatuuril. Kasutage enne kehtivuse lõpptähtaega. Allesjäänud lahus visake ära 6 kuud pärast avamist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage lahust, kui korgi turvarõngas on katki või puudub. Konsulteerige silmaarstiga kui on vajadus kasutada samaaegselt silmaravimeid.

Bausch & Lomb soovitab puhastada läätsi mehhaaniliselt: läätsi tuleb peopesal nimetissõrmega ettevaatlikult mõlemalt poolt hõõruda ja seejärel korralikult loputada. Peale lahuse kasutamist sulgeda hoolikult pudeli kork. Pudeli otsik ei tohi kokku puutuda silmaga ega teiste pindadega. Desinfitseerimiseks hoidke läätsi ReNu lahuses vähemalt 4 tundi.

  • Tootja: BAUSCH & LOMB, Itaalia
  • Pakend: hooldusvahend 60 ml + konteiner
  • Tarneaeg: 2 tööpäeva
EHK PAKUB HUVI KA ÜKS NEIST?

Systane Ultra libestavad silmatilgad (10 ml)

13.50€

Lisa ostukorvi

Visio Hydrogel (3 tk)

21.00€

Tee valikud

PureVision 2 HD (6 tk)

46.20€

Tee valikud

MIKS EELISTADA MEIE E-POODI?

Üle 20 aasta kogemust

Meie teame, mida silmad vajavad. Meie tootevalikus on ainult kvaliteetsed tooted, mis on testitud ja heakskiidu saanud meie professionaalsetelt optometristidelt.

Kiirelt kohale!

Meie väärtustame e-poest tellinud kliente ja teame, et e-poe klientide prioriteediks on kiirus, mugavus ja hea hind. Kaupa saab tellida Smartposti pakiautomaatidesse või tähitud postipakina lähimasse postkontorisse.

Sõbralik teenindus

Hea teenindus on üks Eagle Visioni alustalasid. Meie teenindus on professionaalne ja sõbralik ka e-poes.