RÄHNi puidust raamid Eagle Visionis!

Käsitööna valmivad RÄHNi puidust prilliraamid on saanud paljude eestlaste suureks lemmikuks. RÄHNi loojad on eestlane Robin Mäe ning Katalooniast pärit Enric, kelle koostööl on valminud 12 erinevat mudelit 4 erineva puiduga – pähkli, kirsi, wenge ja mahagoniga. Seega kokku on võimalik valmistada 48 erinevat raami. Nende populaarseim raam on wengega Cowbane, kusjuures ühe raami valmistamine võtab aega umbes 3 päeva. RÄHNi puidust prilliraamide eelised on nende kergus ja materjali soojus ja seda kõige otsesemas mõttes. Oma kollektsiooni disainimisel said Robin ja Enric inspiratsiooni 70-90-ndatel valmistatud prilliraamidest. Nende esimeseks eesmärgiks oli tuua vaheldust klassikalistele ristkülikukujulistele raamidele. Teiseks soovisid nad disainida võimalikult mitmekülgse valiku, et iga klient leiaks endale sobiva raami.

Eestimaised RÄHNi puidust prilliraamid on saadaval Eagle Visioni kauplustes Tallinnas, Tartus ja Pärnu Kaubamajaka salongis.

Eagle Visioni salongid

Leia lähim

Eagle Visioni E-Pood

Turvalised ostud, kaup kiirelt kätte ja püsivalt head hinnad!

E-poodi
Ole esimene, kellele räägime...

Eagle Visioni kliendikiri on neile, kes soovivad teada saada uutest kollektsioonidest, pakkumistest ja infost, mida Eagle Vision peab oluliseks. Spämmi me ei saada, ausõna.