Police

Itaalia kaubamärk, rahvusvaheliselt veetlevad prilliraamid

1983. aastal rajatud kaubamärk Police torkas kohe silma oma kvaliteedi osas.
Bränd tuli juba küllastunud turule, ent sai ülemaailmselt tuntuks ja armastatuks.
Police’i kui brändi iseloomustab nn tänavastiil ja ainulaadsed sinised prilliläätsed päikeseprillidel.
Brändi on aastate jooksul esindanud erinevad spordi- ja moekuulsused ning meelelahutusmaailma ikoonid. Neid kõiki võlus Police’i “unikaalne unikaalsus”.
Police pole ainult kaubamärk – see on elustiil ja identiteet, mis hõlmab nii parfüüme, kellasid, ehteid, nahast aksessuaare ja rõivaid.
Police’i prilliraamid sobivad nii meestele kui ka naistele. Nende stiil on agressiivne, urbanistlike mõjutustega. Need on mõeldud eelkõige noortele ja nooremeelsetele, seiklushimulistele, iseseisvatele ja isegi mässumeelsetele.

See bränd rikub reegleid ja lõhub piire.

Police on nende aastakümnetega tõestanud, et suudab säilitada oma kvaliteeti, pöörata jätkuvalt tähelepanu detailidele, kaotamata seejuures brändi identiteeti.

Police+pilt Police+pp+pilt

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Kuidas näha hästi ka pimedatel talveõhtutel?

  Kõik kassiomanikud teavad, et nende lemmikloom võib ka kõige pimedamal ööl kodus muretult ringi liikuda. Inimeste puhul on kahjuks aga nii, et mida vähem valgust, seda halvemini me ka näeme. See on tingitud peamiselt silma võrkkesta ehitusest, kus sees on ...

  Loe edasi
 • Mida peaksid teadma enne, kui valid progresseeruvad prilliklaasid?

  Suur osa prillikandjatest vajavad tegelikult nii lähedale kui ka kaugele nägemiseks veidi abi. Sellises olukorras on ebamugav pidevalt mitut paari prille kaasas kanda ja parim lahendus võib olla just progresseeruvad prilliklaasid. Nii on vaid ühe paari prillidega nägemine alati selge ...

  Loe edasi
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi