Police

Itaalia kaubamärk, rahvusvaheliselt veetlevad prilliraamid

1983. aastal rajatud kaubamärk Police torkas kohe silma oma kvaliteedi osas.
Bränd tuli juba küllastunud turule, ent sai ülemaailmselt tuntuks ja armastatuks.
Police’i kui brändi iseloomustab nn tänavastiil ja ainulaadsed sinised prilliläätsed päikeseprillidel.
Brändi on aastate jooksul esindanud erinevad spordi- ja moekuulsused ning meelelahutusmaailma ikoonid. Neid kõiki võlus Police’i “unikaalne unikaalsus”.
Police pole ainult kaubamärk – see on elustiil ja identiteet, mis hõlmab nii parfüüme, kellasid, ehteid, nahast aksessuaare ja rõivaid.
Police’i prilliraamid sobivad nii meestele kui ka naistele. Nende stiil on agressiivne, urbanistlike mõjutustega. Need on mõeldud eelkõige noortele ja nooremeelsetele, seiklushimulistele, iseseisvatele ja isegi mässumeelsetele.

See bränd rikub reegleid ja lõhub piire.

Police on nende aastakümnetega tõestanud, et suudab säilitada oma kvaliteeti, pöörata jätkuvalt tähelepanu detailidele, kaotamata seejuures brändi identiteeti.

Police+pilt Police+pp+pilt

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi
 • Millised peaksid olema laste prillid?

  Iga koolijüts teab, et 1. septembril heliseb koolikell ja tunnid on pärast pikka ning sel aastal ka eriti sooja suve taas algamas. Lisaks sellele, et saadakse taas kokku kõikide oma sõpradega, tähendab kooli algus seda, et aina vähem aega veedetakse ...

  Loe edasi
 • Kas sinu silmakontroll on olnud põhjalik?

  Silmakontroll on soovitatav ette võtta kord aastas. Kuna nägemine on inimese viiest meelest kõige olulisem ja annab kuni 80% kogu saadavast informatsioonist, peab hoolitsema selle eest, et silmade tervisega oleks kõik korras. Kui sul on kaebuseid, tuleks silmakontrolli aeg broneerida ...

  Loe edasi