TAG Heuer

TAGeye_HorizBlack4

 

Firma TAG HEUER, asutatud aastal 1860, on esmajoones tuntud kui maailmakuulus Šveitsi luksuskellade tootja. Kasutades oma pikaajalisi kogemusi kellatööstuses, suudab TAG Heuer pakkuda sama kvaliteeti ka oma prilliraamide ja päikeseprillide kollektsioonis TAG Heuer Avant-garde Eyewear, mis esimest korda saabus avalikkuse ette aastal 2002.

TAG Heueri prillikollektsiooni iseloomustab võimas kombinatsioon integreeritud disainist, parimatest materjalidest ja ergonoomilisusest. 100% Prantsusmaal tehtud tootearendus ja tootmine annab tulemuseks prillikollektsiooni, mis on ületamatu oma funktsionaalsuse ja patenteeritud uuenduste poolest.

ÜHTNE DISAIN

Funktsionaalsus on TAG Heueri disaini alustalaks. Iseloomulikeks joonteks on esteetiliselt sujuvad üleminekud nähtamatute sangakinnituste näol ning elastomeerist sirged sangad, mis on loodud kandmismugavust silmas pidades. Raamid on kerged, mugavad ning sobivad hästi nii igapäevaseks kandmiseks kui ka sportimiseks. TAG Heueri funktsionaalusust ning elegantsi ühendav patenteeritud disain on pälvinud mitmeid prestiižseid disainiauhindu.

MATERJALID

Uued komposiidid ning Šveitsi kellatööstusest „laenatud” kõrgkvaliteetsed materjalid, nagu näiteks 316L roostevaba teras, annavad inspiratsiooni uuenduslikeks disainilahendusteks pidades silmas suuremat mugavust ja funktsionaalsust. Beta-Titanium ja Carbon on erakordselt kerged. Elastomeer võimaldab maksimaalset käsitsuslihtsust ja ergonoomilisust. Naturaalsuse ja eksklusiivsuse lisamiseks kasutatakse raamidel erinevaid loomanahku: alligaatori-, vasika- ja püütoninahka.

ERGONOOMIA

TAG Heuer Avant-Garde Eyewear on mõeldud aktiivsele inimesele säilitades oma suurepärased omadused ka kõige ekstreemsemates oludes. TAG Heueri toodete väljatöötamisel osalevad konsultantidena mitmete spordialade tipptegijad, et täiendada mudeleid ülima funktsionaalsuse ja ergonoomilisuseni.

100% MADE IN FRANCE

TAG Heueri prillid valmivad käsitööna Prantsusmaal Morezis. Tootmisüksuse hästi koolitatud personal, nõudlik järelevalve ja oskusteave kindlustavad nii toodete kvaliteedi, luksuslikkuse kui ka uuendusliku disaini.

 

PRILLIRAAMID

REFLEX kollektsiooni prilliraamid on valmistatud beeta-titaanist või Carbonist, mis teeb need erakordselt kergeks ja vastupidavaks. Sirged elastomeeriga kaetud sangad, mis hoiavad prilliraame kindlalt peas lisavad kandmismugavust veelgi. Sobivad suurepärastelt aktiivsele inimesele. Oma unikaalse disaini tõttu mahuvad lihtsalt ja mugavalt ka kiivri alla.

Reflex v

Automatic kollektsioon – tähistab revolutsioonilist patenteeritud lahendust, mis võimaldab tänu erilistele hingedele avada prilliraami sangad ühe käeliigutusega. Toode on välja töötatud mõeldes eeskatt autojuhtidele, sobides hästi nii professionaalile kui ka kirglikule autosõidu harrastajale.

Automatic

L-Type kollektsioon. „L“ selle kollektsiooni nimes tähistab nahka (Leather), mida raamide valmistamisel on kasutatud. Prilliraamide sangadelt võib leida nii püütoni-, vasika- kui ka alligaatorinahka. Kollektsiooni võtmesõnadeks on elegants ja ajatu klassika. Prilliraamid on valmistatud kõige luksuslikemast materjalidest ning on viimistletud käsitööna.

L-Type

Trends kollektsioon – TAG Heueri individuaalne klassika. Kaasaegne ja urbanistlik. Enimmüüdud Trends seeria pakub erinevaid värve ning raamikujusid, sobimaks erinevatele stiilidele ja näokujudele.

Trends

URBAN kollektsioon – puhta ja lihtsa joonega kaasaegne linlik plastikraamide kollektsioon. Raamidele annavad iseloomu TAG Heueri kaubamärgile omased pisidetailid, nagu näiteks esteetiliselt tagasihoidlikud logod hingedel, elastomeeriga kaetud sangaotsad.

Urban 7,24

 

PÄIKESEPRILLID

REFLEX kollektsioon – optimaalne kaitse ja kandmismugavus kuulsas TAG Heuerile omases disainis. Tänu uudsetele materjalidele kohanduvad Reflex sarja päikeseprillid hästi näoga, püsivad hästi peas ja on mugavad kanda. Prillid on kergest materjalist, vastupidavad ning pakuvad optimaalset kaitset UV-kiirguse eest.

Reflex

RACER seeria – mõeldud eeskätt spordi harrastajatele. Päikeseprillid on kerged, eriti vastupidavad ning pakuvad silmadele igakülgset kaitset. Päikeseprillide hingede disain on inspireeritud TAG Heueri LINK-seeria kelladest.

Racer sun

27° kollektsioon – tehnoloogiline tipptase spordi nimel. Erilise disainilahendusega prillid, milles sangade hinged on on peidetud ja integreeritud nii, et prillide kokkupanemisel ei jää raami ja sangade vahele tavapärast nähtavat vahemikku. Lisaks sportlik joon, kandmismugavus ja suurepärane UV-kaitse.

27kraadi sun

L-TYPE kollektsioon – ülimalt efektse ja prestiižse kollektsiooni valmistamisel on kasutatud kosmosetööstusest pärinevaid materjale – beeta-titaan ja süsinikkiud, mis on väga vastupidavad ning ülikerged. Luksuslikud nahast detailid ja suurepäraste tehniliste omadustega kaarduvad prillläätsed, mis pakuvad päikese eest täiuslikku kaitset. L-Type LW seeria päikeseprillides on ühendatud kõrgtehnoloogilised materjalid, suurepärane disain ning oskuslik käsitöö.

L-type LW sun

Automatic – automaatselt avanevate sangadega pisut retro-hõngulise disainiga päikeseprillid. Tänu patenteeritud magnetilisele hingemehhanismile on võimalik prille avada ühe käeliigutusega. Vintige-stiil ja luksuslikud pisidetailid on inspireeritud motospordist, millega TAG Heuer on olnud seotud juba pikka aega.

Automatic sun

URBAN – Motosporordist inspireeritud disan, mis on kohandatud tänapäevasele linnaelule. Iga mudelit iseloomustavad TAG Heueri põhiomadused: kvaliteet, mugavus ja ergonoomia.

Urban

SENNA – F1 legendi Ayrton Senna nimeline päikeseprillide kollektsioon.

Senna sun

 

Lisaks pakub TAG Heuer spetsiaalseid eriprille golfi mängijatele ja autojuhtidele.

Golfiprillide klaasid on fotokroomsed (muutuvad päikese käes tumedamaks ning varjus jälle heledamaks) pakkudes seetõttu head kaitset UV-kiirguse vastu igasugustes valgustingimustes. Lisaks on klaasidel oranžikas toon tagamaks kandjale paremat kontrastide eristamist rohelisel golfiväljakul. Klaasid on hea põrutuskindlusega ning sobivad seega suurepäraselt ka muude spordialade harrastajatele.

Golf

 

Autojuhtidele on TAG Heuer välja töötanud spetsiaalsed “Night Vision” prillid, mis võimaldavad hämaral ja pimedal ajal autot juhtides paremini näha. Prilliklaasid on õrnalt kollaka tooniga parandades seeläbi kontrastsust ja lisades heledust. Klaasidel on -0,25 dioptriline korrektsioon, et kompenseerida tavapärast nägemisteravuse vähenemist hämaral ajal. Lisaks vähendavad klaasid peegeldusi ning silmade väsimist. “Night Vision” prillid on testitud ja heaks kiidetud professionaalsete rallisõitjate poolt.

NightVision

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Kuidas näha hästi ka pimedatel talveõhtutel?

  Kõik kassiomanikud teavad, et nende lemmikloom võib ka kõige pimedamal ööl kodus muretult ringi liikuda. Inimeste puhul on kahjuks aga nii, et mida vähem valgust, seda halvemini me ka näeme. See on tingitud peamiselt silma võrkkesta ehitusest, kus sees on ...

  Loe edasi
 • Mida peaksid teadma enne, kui valid progresseeruvad prilliklaasid?

  Suur osa prillikandjatest vajavad tegelikult nii lähedale kui ka kaugele nägemiseks veidi abi. Sellises olukorras on ebamugav pidevalt mitut paari prille kaasas kanda ja parim lahendus võib olla just progresseeruvad prilliklaasid. Nii on vaid ühe paari prillidega nägemine alati selge ...

  Loe edasi
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi