Head kliendid!

Koroonaviiruse leviku piiramiseks kehtestatud eriolukorra tõttu ning hoidmaks klientide ja töötajate tervist on meie töökorralduses muudatused:

  • Alates 27. märtsist on suletud kaubanduskeskustes asuvad Eagle Visioni kauplused. Avatuks jäävad Tallinnas Pärnu mnt 10 ja Endla 12 kauplus E-R 10-15.
  • Piirame külastajate arvu kaupluses ning teenindame kaupluses korraga kuni kahte klienti. Palume mõistvat suhtumist ja vajadusel oodata õues. Nii kaupluses viibides kui õues oodates tuleb hoida teiste inimestega vahet vähemalt kaks meetrit, v.a. juhul kui seda pole võimalik tagada.
  • Kui tunned end haigena, sul esineb viirushaiguse sümptomeid või kui oled kokku puutunud koroonaviirusesse haigestunud inimesega või oled hiljuti saabunud välisreisilt, siis palume meie salonge mitte külastada. Broneeritud vastuvõtuaja saab tühistada kaupluse telefonil või broneerimissüsteemist saadetud kinnituskirjas oleva lingi kaudu.
  • Kuni riikliku eriolukorra lõppemiseni ei teosta meie optometristid kontaktläätsede esmast määramist ega kontaktläätsede kontrolli.
  • Kui oled broneerinud nägemiskontrolli aja prilliretsepti saamiseks, siis ootame Sind vastuvõtule kokkulepitud ajal. Kui kaupluse töös tekib muudatusi, võtame Sinuga ühendust.

Kauplused on avatud järgmiselt:

Endla 12, Tallinn   avatud E-R 10-15
Pärnu mnt 10, Tallinn   avatud E-R 10-15
Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn   suletud

Kaubamajakas, Pärnu  suletud
Port Artur 2, Pärnu  suletud

Põhjakeskus, Rakvere  suletud

Tasku Keskus, Tartu  suletud