Optive Plus silmatilgad (10ml)

16.20

Unikaalse kolmesuguse toimega kuiva silma tilgad, mis tagavad Sinu silmadele pikaajalise mugavustunde.

Ei sobi kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Kolmese toimemehhanismiga kunstpisar – tugevdab pisarakile lipiidkihti, vähendab pisarate aurustumist ja tagab osmootse tasakaalu. Sisaldab lipiidset komponenti (riitsinusõli).

Optive Plus libestab silma pinda ja niisutab silmamuna pindmisi rakke, taastades osmootse tasakaalu, lisaks kaitseb silma loomulikku pisaratootmist lipiididega varustamise teel. Optive Plus lahus sisaldab säilitusainet Purite, mis laguneb silmas loomulikeks pisarate koostisosadeks.

10 ml lahust sisaldab: 0,5% naatriumkarboksümetüültselluloosi, 1,0% glütseriini, 0,25% kastoorõli, 0,5% polüsorbaat 80, 0,25% levokarnitiini, 0,25% erütritooli, 0,01% säilitusainet Purite.

Kasutusjuhend: Tilgutage 1 või 2 tilka silma(desse) vastavalt vajadusele.

Tähelepanu: Kuna tegemist on õlibaasil oleva tootega, siis ei ole soovitav seda manustada kontaktläätsele. Ärge kasutage, kui teil on allergia mõne koostisosa suhtes. Ärge neelake lahust alla. Saastumise ja võimaliku silmakahjustuse vältimiseks ärge puudutage pudeli otsikuga ühtegi pinda ning vältige otsest kontakti silmaga. Sulgege pudel tihedalt kohe pärast kasutamist. Visake järelejäänud lahus 6 kuud peale avamist ära. Mitte kasutada pärast tootele märgitud kõlblikkusaja lõppu. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril. Ärge kasutage pudelit, kui turvakinnitus pudelikaelal on enne esmakordset kasutamist katki. Ärge kasutage, kui lahuse värv on muutunud. Pidage silmatoodete manustamise vahel 5 minutit vahet.

Hoiatused: Kui teil on jätkuvalt probleeme, konsulteerige silmaarstiga.

Tootja: ALLERGAN PHARMACEUTIC, Iirimaa
Pakend: 10 ml pudel
Säilivus: 6-kuud peale pudeli esmakordset avamist
Ei sobi kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Osta ka hooldustarvikud