Optive silmatilgad (10 ml)

14.40

OPTIVE silmatilgad – kiirabi kuivadele silmadele. Veebaasil olev kahese toimemehhanismiga silmatilgad niisutavad silma pealispinda ja tagavad osmootse tasakaalu.

Sobilik kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

OPTIVE on uus kuiva silma tilk, mis annab pikatoimelise niisutuse silma pinnale ja tagab osmootse tasakaalu nii silma pinnal kui selle sügavamas kihtides. Toimeaine CMC püsib silmapinnal rohkem kui 24 tundi ja Optive tilkades sisalduvad neutraalsed aineosakesed L-karnitiin ja erütritool tungivad rakku ning kaitsevad rakke hüpertoonilise pisarakile eest.

Säilitusaine Purite TM on turvaline ja efektiivne, kuna silma tilgutades muutub naturaalseks pisarasarnaseks aineks, mis võimaldab Optive tilkasid kasutada koos kõiki tüüpi kontaktläätsedega.

Optive on mitmest komponendist koosnev preparaat, mis sisaldab naatriumkarboksümetüültselluloosi 0,5 %, glütserooli 0,9 %, kokkusobivad aineid L-karnitiini, erütritooli ja säilitusainet Purite TM.

Sisaldab naatriumkarboksümetüültselluloosi ja glütseriini, mis määrivad silma pinda ja niisutavad. Toime on kiire ja pikaajaline (üle 24 tunni). Optive silmatilkadel on rehüdreeriv ja osmoosi eest kaitsev toime. Silmatilkade neutraalsed osakesed L-karnitiin ja erütritool satuvad silma pinna epiteeli rakkudesse ja niisutavad neid (rakk saab oma mahu ja eluks vajaliku veekoguse tagasi, kõik rakud taastavad ja rakku kaitstakse hävimise eest). See kaitseb silma pinda pisarates sisalduva suurenenud soolade koguse toime eest. Puprite on uue põlvkonna säilitusaine, mis toimib säilitusainena ainult pudelis. Pisarakilele sattudes laguneb Purite kohe naturaalseteks pisarateks. Purite on täiesti ohutu kõikidele läätse tüüpide, seepärast võib Optive tilgutada kontaktläätsede peale.

Kasutamine: 1-2 korda päevas või nii palju kui vajalik

Näidustus lühidalt: OPTIVE® on inimesele, kes kannatab kuiva silma sündroomi all (peamiselt põhjustatud: konditsioneerid, arvutid), kergete silmatraumade ja põletike korral.

Tootja: ALLERGAN PHARMACEUTIC, Iirimaa
Pakend: 10 ml pudel
Säilivus: 6-kuud peale pudeli esmakordset avamist
Võib kasutada koos kontaktläätsedega.

Osta ka hooldustarvikud