ReNu MPS 120 ml + konteiner

5.95

Mitmeotstarbeline läätsehoolduslahus tundlikele silmadele. ReNu MPS on mõeldud pehmete kontaktläätsede puhastamiseks, loputamiseks, säilitamiseks ja desinfitseerimiseks.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Koostis: steriilne isotooniline lahus, sisaldab boorhapet, edetaatdinaatriumi, naatriumboraati, naatriumkloriidi, aktiivseid toimeaineid DYMED (polüaminopropüül biguaniidi) 0,00005%, poloksamiini 1%. Ei sisalda kloorheksidiini ega timoresaali.

OLULINE: Kui tekib silmade ärritus, mis ei möödu ja ägeneb, siis katkestage lahuse kasutamine ja konsulteerige silmaarsti või optometristiga! Vältimaks tõsiseid komplikatsioone järgige kindlasti oma silmaarsti/optometristi nõuandeid kontaktläätsede hoolduse ja kandmisreziimi osas! Säilitage toatemperatuuril. Kasutage enne kehtivuse lõpptähtaega. Allesjäänud lahus visake ära 6 kuud pärast avamist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage lahust, kui korgi turvarõngas on katki või puudub. Konsulteerige silmaarstiga kui on vajadus kasutada samaaegselt silmaravimeid.

Bausch & Lomb soovitab puhastada läätsi mehhaaniliselt: läätsi tuleb peopesal nimetissõrmega ettevaatlikult mõlemalt poolt hõõruda ja seejärel korralikult loputada. Peale lahuse kasutamist sulgeda hoolikult pudeli kork. Pudeli ots ei tohi kokku puutuda silmaga ega teiste pindadega.

Desinfitseerimiseks hoidke läätsi ReNu lahuses vähemalt 4 tundi.

  • Tootja: BAUSCH & LOMB, Itaalia
  • Pakend: hooldusvahend 120 ml + konteiner
  • Tarneaeg: 2 tööpäeva

Osta ka hooldustarvikud