Systane Gel Drops libestav silmageel (10 ml)

Systane Gel Drops libestav silmageel sobib kasutamiseks nii päeval kui öösel ning leevendab mõõdukate kuni raskekujuliste sümptomitega kuiva silma sündroomi. Selle segu on spetsiaalselt mõeldud silma pinna võidmiseks ning taastamiseks, kaitstes seda edaspidise kahjustumise eest.

Ei sobi kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Systane Gel Drops libestav silmageel on steriilne lahus, mis sisaldab polüetüleenglükool 400 0,4%, propüleenglükooli 0,3%, hüdroksüpropüülguaari, sorbitooli, aminometüülpropanooli, boorhapet, kaaliumkloriidi, naatriumkloriidi ja säilitusainet POLYQUAD® (polüdrooniumkloriid) 0,001%.

Näidustused: Systane® Gel Drops libestav silmageel on mõeldud kuiva silma sündroomi sümptomite, näiteks ebamugavustunde, põletustunde ja ärrituse ajutiseks raviks.

Vastunäidustused (põhjused mittekasutamiseks): Inimesed, kellel esineb allergia Systane Gel Drops libestava silmageeli ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks seda kasutada.

KASUTAMINE

Systane® Gel Drops libestavat silmageeli võib kasutada vastavalt vajadusele kogu päeva jooksul ning samuti öösel. Võib kasutada kuiva silma sündroomi ravimiseks, mis on seotud kontaktläätsede kasutamisega, tilgutades geeli enne kontaktläätsede paigaldamist ja pärast kontaktläätsede eemaldamist. Enne kasutamist loksutage hoolikalt. Tilgutage silma ja pilgutage.

HOIATUSED

Tähelepanu! Mitte kasutada, kui pudeli sulgur on vigastatud või puudub või põrutuskindel kork on vigastatud. Ärge kasutage toodet, kui pakend on avatud või vigastatud. Lugege pakendi infolehest täpsemaid juhiseid ja olulist ohutusalast teavet. On oluline, et järgiksite oma silmaarstilt saadud juhiseid ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid preparaadi õigeks kasutamiseks. Kui Teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks. Ärge puudutage tilguti otsikuga silma ega mingeid muid pindu, sest lahus võib saastuda. Sulgege pudel korgiga kohe pärast lahuse kasutamist. Hoidke pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil te lahust ei kasuta. Ärge kasutage lahust pärast aegumistähtaja lõppu. Visake järele jäänud lahus ära kolm kuud pärast esmast avamist.

Säilitamine: toatemperatuuril. Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Tootja: Alcon, USA
Pakend: 10ml pudel
Säilivus: Kuni 3 kuud peale esmakordset avamist
Ei sobi kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Osta ka hooldustarvikud