Systane Ultra libestavad silmatilgad (10 ml)

16.20

Systane Ultra libestavad silmatilgad pakuvad kuivadele silmadele pikendatud ja kauakestvat kaitset.

Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Systane Ultra libestavad silmatilgad on kuiva silma tilgad, mis toimivad leevendavalt silma kuivusest tingitud põletus- ja ärritustunde puhul. Systane Ultra silmatilgad libestavad ja taastavad ühepäevaste ja pikemaajaliseks kasutamiseks mõeldud silikoonhüdrogeel- ja teiste pehmete (hüdrofiilsete) kontaktläätsede niiskuse. Systane Ultra libestavad silmatilgad niisutavad teie kontaktläätsi, vähendavad kontaktläätsede kandmisest tingitud ebamugavust ja aitavad eemaldada mikroosakesi, mis võivad põhjustada ärritust ja/või düskomforti.

KOOSTIS:

Toimeained: polüetüleenglükool 400 0,4%, propüleenglükool 0,3%. Lisaained: aminometüülpropanool, boorhape, hüdroksüpropüülguaar, POLYQUAD® (polidrooniumkloriid) 0,001% säilitusainena, kaaliumkloriid, naatriumkloriid, sorbitool. pH reguleerimiseks võib sisaldada vesinikkloriidhapet ja/või naatriumhüdroksiidi.

KASUTAMINE:

Systane Ultra libestavaid silmatilkasid võib kasutada kuiva silma raviks kogu päeva vältel vastavalt vajadusele. Tilgutage tilk silma ja pilgutage. Kui silmasolevast kontaktläätsest tekib väiksemgi ärritus, ebamugavus või nägemise ähmasus, tilgutage 1…2 tilka silma ja pilgutage 2…3 korda. Võib kasutada nii enne kui pärast kontaktläätsede kandmist (15 min pärast võib läätsed silma panna). Enne kasutamist loksutage hoolikalt. Säilitage toatemperatuuril. Võib kasutada kuni 6 kuud pärast avamist.

Tähelepanu! Inimesed, kellel esineb allergia silmatilkade ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks seda kasutada. On oluline, et järgiksite oma silmaarsti/opto metristi nõuandeid ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks. Hoidumaks võimalikust silmärritusest ärge loputage ega puhastage kontaktläätsi Systane Ultra silmatilkadega.

ETTEVAATUST:

Ärge puudutage tilguti otsikuga silma ega mingeid muid pindu, sest lahus võib saastuda. Sulgege pudel korgiga kohe pärast lahuse kasutamist. Säilitage toatemperatuuril. Hoidke pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil te lahust ei kasuta. Ärge kasutage lahust pärast aegumistähtaja lõppu. Hoidke lahus lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE:

Säilitage toatemperatuuril. Võib kasutada kuni 6 kuud pärast avamist.

Tootja: Alcon
Pakend: 10ml pudel.
Säilivus: Peale esmakordset avamist kuni 6 kuud.
Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Osta ka hooldustarvikud