Kontakt

Eagle Visioni salongide kontaktid leiad siit.

AS Lupree
reg. nr 10303753, Toompuiestee 33A, 10149 Tallinn
KMKR nr EE100177422
Tel. 6311 120
Faks 6312 276
e-mail: info@eaglevision.ee

AS Lupree ajalugu

AS Lupree loodi 1993.a. Eesti – USA ühisfirmana. Alates 1995.a põhineb firma eesti aktsiakapitalil.

Alates firma loomisest on AS Lupree pidevalt kasvanud ning tänaseks on firmast saanud Eesti üks juhtivatest optikaettevõtetest. 1994.aastal avasime prilliäri Eagle Vision Tallinnas, aadressil Endla 12. 2001.a. avasime Tallinnas aadressil Pärnu mnt. 10 Eesti suurima prillipoe, mille letivalikus on korraga kokku üle tuhande prilliraami ja päikeseprilli. Nüüdseks on Eagle Visioni prilliäride ketis 7 salongi – Tallinnas 3 salongi (Endla 12, Pärnu mnt. 10, Rocca al Mare Kaubanduskeskuses), kaks salongi Pärnus (Rüütli 39 ja Kaubamajakas), üks salong Tartus (Tasku Keskuses) ning Rakveres (Põhjakeskuses). Oma salongides pakume kompleksset teenust kõigile abivajajatele – alates nägemise kontrollist kuni videokonsultatsiooni ja operatiivse prillide valmistamiseni.

AS-is Lupree töötab üle 60 inimese. Suurema osa töötajaskonnast moodustavad müüjad, optometristid ja oftalmoloogid. Enamusel AS Lupree töötajatest on omandatud optomeetria alane kõrgharidus.

AS Lupree on saavutanud usaldusväärse äripartneri maine nii Eestis kui välismaal. AS-il Lupree on otsesidemed paljude optikakaupade tootjafirmadega, kellest vääriks märkimist järgmised: Itaalia – Marcolin, Area, DiEsse, Trevi, Fedon, Centro Style, Kontakt Lens; Belgia – Tokai, jt. Lisaks eelnimetatutele teeme koostööd ka selliste maailma juhtivate optikafirmadega nagu Essilor, Hoya, Luxottica, Safilo, Bausch&Lomb, Ciba Vision ning CooperVision. Eagle Visioni salongidel on tuhandeid püsikliente üle Eesti, kliendiandmebaasis on rohkem kui 140 000 klienti. Eagle Visioni parimatele klientidele oleme väljastanud üle 40 000 kliendikaardi.

AS Lupree müügistrateegia ja paindlik hinnapoliitika võimaldab pakkuda mõistliku hinnaga kõrgekvaliteedilisi optikatooteid ja teenuseid. Firma peamine eesmärk on klientide vajaduste täielik ja kvaliteetne rahuldamine. Kliente teenindavad professionaalsed müüjad, kogenud optometristid ja oftalmoloogid. Püsiklientidele on loodud oluliste soodustuste süsteem.

Eagle Visioni salongid

Leia lähim

Eagle Visioni E-Pood

Turvalised ostud, kaup kiirelt kätte ja püsivalt head hinnad!

E-poodi
Ole esimene, kellele räägime...

Eagle Visioni kliendikiri on neile, kes soovivad teada saada uutest kollektsioonidest, pakkumistest ja infost, mida Eagle Vision peab oluliseks. Spämmi me ei saada, ausõna.