Videokonsultatsioon

Kõige kaunimate prillide leidmine võib vahel olla tõsine ettevõtmine. Eagle Visioni poodide suure valik tagab, et sinu uued lemmikprillid on seal alati olemas, kuid millised siis võtta?

Otsustamise lihtsustamiseks pakume võimalust kasutada videokonsultatsiooni, kus saad end ekraanilt näha erinevate väljavalitud prillidega. Videokonsultatsioon on unikaalne teenus, mis teeb raamide valiku palju lihtsamaks ja ülevaatlikumaks kui peegli ees proovimine, kuna saad kõrvuti võrrelda mitut paari prille.

Videokonsultatsioonist on eriti suur abi neile inimestele, kellel nägemine on keskmisest kehvem – nad lihtsalt ei näe peegli ees tavaklaasidega prille proovides oma nägu piisavalt selgelt. Kui aga kogu valik on arvutiekraanil näha, paned vanad prillid pähe ja otsustamine ongi oluliselt lihtsam.

Videokonsultatsiooni käigus võetakse sinu nägu videolindile kõigi sulle meeldinud prilliraamidega. Kujutleme näiteks, et pärast täiendavat kaalumist jääb sõelale neli prillipaari. Sind abistav konsultant seab need neli paari videopildiga üheaegselt ekraanile ja saad kergelt lõpliku otsuse langetada.

Kuna erinevad prilliklaasid muudavad veidi ka seda, kuidas teised sinu silmi näevad, saad pärast sobivate prillide valimist neis raamides näha ka täpselt samu klaase, mida kavatsed soetada. Valida saad erinevate materjalide, värvitoonide ja klaasitüüpide nagu monofokaal-, bifokaal-, trifokaal- ning progresiivklaasid vahel. Nii on kohe selge, kuidas üht või teist tooni klaasid valitud raamidega kokku klapivad. Arvuti imiteerib ka sinu silmade kuju ja suuruse muutumist vastavalt valitud klaaside tugevusele. Konsultandi abiga mängitakse läbi mitu erinevat klaaside ja raamide varianti. Testi käigus demonstreeritakse kolmemõõtmeliselt klaaside kuju ning paksust, võrreldakse kaalu, simuleeritakse fotokroomsete klaaside värvimuutust päikese käes ja hinnatakse kaitset UV kiirguse eest.

Videokonsultatsiooni teenust pakuvad kõik Eagle Visioni Tallinna prillipoed, Tartu Tasku keskuse salong ning Pärnu Rüütli tänava kauplus. Teenus on prillide ostjale tasuta.

Tagasi Teenused lehele

Veel teenuseid

Kõik teenused
 • Silmakontroll

  Korralik silmakontroll annab põhjaliku ülevaate silmade tervisest. Kuna nägemine on inimese viiest meelest kõige olulisem, andes kuni 80% kogu informatsioonist, soovitame silmakontrolli tulla korra aastas. Nii võid kindel olla, et silmadega on kõik korras ja probleemide korral saad neile kiirelt lahenduse.

  Tutvu teenusega
 • Videokonsultatsioon

  Kõige kaunimate prillide leidmine võib vahel olla tõsine ettevõtmine. Eagle Visioni poodide suure valik tagab, et sinu uued lemmikprillid on seal alati olemas, kuid millised siis võtta? Otsustamise lihtsustamiseks pakume võimalust kasutada videokonsultatsiooni, kus saad end ekraanilt näha erinevate väljavalitud prillidega.

  Tutvu teenusega
 • Prillide parandus ja valmistamine

  Kui oled välja valinud endale kõige meeldivamad raamid, on vaja need ka sobivaks teha. Meie pika töökogemusega optikud ja optometristid hoolitsevad selle eest, et tellitud prillidele saaks ette õige tugevusega klaasid. Kui prillidega on aga mõni väike õnnetus juhtunud, anname kõik, et ka sellele parim lahendus leida.

  Tutvu teenusega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi
 • Millised peaksid olema laste prillid?

  Iga koolijüts teab, et 1. septembril heliseb koolikell ja tunnid on pärast pikka ning sel aastal ka eriti sooja suve taas algamas. Lisaks sellele, et saadakse taas kokku kõikide oma sõpradega, tähendab kooli algus seda, et aina vähem aega veedetakse ...

  Loe edasi
 • Kas sinu silmakontroll on olnud põhjalik?

  Silmakontroll on soovitatav ette võtta kord aastas. Kuna nägemine on inimese viiest meelest kõige olulisem ja annab kuni 80% kogu saadavast informatsioonist, peab hoolitsema selle eest, et silmade tervisega oleks kõik korras. Kui sul on kaebuseid, tuleks silmakontrolli aeg broneerida ...

  Loe edasi