Essilor Eyecode. Individuaalsed läätsed

Eagle Visioni Tallinna salongides on Essilori Visioffice seadme abil võimalik mõõta oma silma unikaalseid faktoreid ning nende mõõtmistulemuste põhjal saab valmistada Teile ülimalt täpsed maksimaalselt individualiseeritud prilliläätsed. Mõõtmine tehakse lisaks tavapärasele silmakontrollile.

Pingevaba nägemine Essilori ülitäpse individualiseeritud Eyecode-tehnoloogia abil

Kujutlege, et istute kinosaalis parimal kohal – keset saali, kuhu on kõige täpsemalt suunatud nii 3D-pilt kui ka heli, ja vaatate filmi. Saate ainulaadse kogemuse osaliseks. Võite sama filmi vaadata saali servast, kuid elamus pole kaugeltki sama sünkroonis ja terviklik kui keset saali. Sama seisukohta võib kasutada ka prilliläätsedest rääkides. Mida individuaalsem on lääts, seda terviklikum, ühtlasem ja meeldivam on nägemiskogemus. Essilori eyecode-mõõtmine kindlustab selle, et läätsed on valmistatud täpselt kasutaja nägemisparameetreid arvestades.

Visioffice mõõteseadmega saab optometrist silmakontrollis lihtsalt ja täpselt mõõta prilliläätsede valmistamiseks vajalikke individuaalseid andmeid. Eyecode on ainulaadne silmade 3D-mõõtmissüsteem, millega tehakse kindlaks silma pöördepunkti kaugus läätse tagapinnast (ERC).  Individuaalse Eyecode-mõõdu kasutamine läätsede valmistamisel tagab, et läätsed toimivad kõikides tingimustes optimaalselt ja nägemine on loomulik. Nägemisväli on avaram ja tänu sellele suureneb ka nägemismugavus.

Eyecode eelised

Eyecode võimaldab pakkuda oluliselt avaramat nägemisvälja ja optimeerib läätsed nii, et nendega saavutatakse loomulik nägemine.

Kes vajab Eyecode-i?

Eyecode-mõõtmisest saavad kasu kõik prillikandjad, olgu tegemist monofokaalsete või progresseeruvate läätsedega.

Essilor Visioffice mõõteseade on hetkel Eestis ainsana Eagle Visioni Tallinna salongides. Tule ja proovi järele!

 

Eagle Visioni salongid

Leia lähim

Eagle Visioni E-Pood

Turvalised ostud, kaup kiirelt kätte ja püsivalt head hinnad!

E-poodi
Ole esimene, kellele räägime...

Eagle Visioni kliendikiri on neile, kes soovivad teada saada uutest kollektsioonidest, pakkumistest ja infost, mida Eagle Vision peab oluliseks. Spämmi me ei saada, ausõna.