Bepanthen Eye (20 x 0,5 ml)

14.40

Niisutava ja kaitsva toimega silmatilgad üheannuselistes pipettides. Sobib kasutamiseks ka koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Bepanthen Eye silmatilgad loovad steriilse, säilitusainevaba, viskoelastse, selge kaitsva kihi silma sarvkestale. Silmatilgad sisaldavad looduslikke bioloogilisi koostisaineid nagu hüaluroonhappe naatriumsoola, mis tänu oma erilistele füüsikalistele omadustele loob ühtlase, stabiilse ja eriti pikaajalise kaitsva kihi silma sarvkestale, mõjutamata seejuures nägemist. Lisaks sisaldavad Bepanthen Eye silmatilgad provitamiin B5 (dekspantenool), mis tänu oma heale vettsiduvale võimele värskendab silmi ja hoolitseb nende eest. Dekspantenool suurendab märgatavalt vedeliku hulka silma pinnal, säilitades samas naatriumhüaluronaadi omadused.

Naatriumhüaluronaadi (stabiliseerib pisarakihti) ja dekspantenooli (hoolitseb, leevendab) kombinatsioon kaitseb ja niisutab silmapinda ja muudab selle libedamaks. Sellega tagavad silmatilgad pikaajalise leevenduse kaebustele, mis on seotud:

  • mehaanilise rõhuga;
  • nt kasutades kõvasid või pehmeid kontaktläätsesid või silma diagnostiliste uuringute korral;
  • keskkonna mõjutustega;
  • nt kliimaseadmed, tuul, jahe, kuiv või reostunud õhk;
  • ärritusega silmadele;
  • nt arvutiga töötamine või pikaajaline sõidukijuhtimine.

Kuna Bepanthen Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid, on nad väga hästi talutavad ka pikaajalisel kasutamisel. Bepanthen Eye silmatilkasid sobib kasutada ka kontaktläätsede puhul.

ANNUSTAMINE

Rebige ribast üks üheannuseline pipett. Veenduge, et pipett ei ole kahjustunud. Avamiseks keerake selle otsa (ärge tõmmake seda). Kallutage pead veidi tahapoole, tõmmake alumine silmalaug kergelt silmast eemale ja tilgutage üks tilk silma alumise limaskesta kotile. Vajadusel tilgutage mõlemasse silma üks või kaks tilka mitu korda päevas. Sulgege aeglaselt silmad, et vedelik saaks ühtlaselt silmapinnal laiali valguda.

KOOSTIS

Naatriumhüaluronaat 0,15%, dekspantenool 2%, naatriumkloriid, ühealuseline naatriumfosfaat, kahealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.

ETTEVAATUSABINÕUD JA HOIATUSED

Ärge kasutage toodet, kui üheannuseline pipett või fooliumpakend on kahjustada saanud.
Ärge puudutage silma üheannuselise pipetiga.
Ärge kasutage toodet, kui olete ülitundlik mõne koostisosa suhtes. Toode on ainult ühekordseks kasutamiseks. Bepanthen Eye silmatilgad ei sisalda säilitusaineid, seetõttu tuleb kasutamata lahus hävitada.
Kui te kasutate lisaks muid silmatilkasid/silmasalve, tuleb manustamisel hoida vahet 15 minutit. Bepanthen Eye silmatilkasid tuleks alati kasutada viimasena.
Ärge kasutage põletikuliste või kahjustunud silmade korral.
Pärast manustamist võib esineda lühiajalist nägemise halvenemist, seetõttu ärge juhtige sõidukit ega kasutage täpsust nõudvaid masinaid ning oodake kuni normaalne nägemine taastub.
Ärge kasutage toodet pärast kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg on märgitud igale üheannuselisele pipetile ning välispakendile.

SÄILITAMINE

Hoida temperatuuril 2…25 kraadi C. Mitte külmutada.
Partii number ja kõlblikkusaeg on märgitud üheannuselisele pipetile.
Toodetud aseptilistes tingimustes.
Ainult ühekordseks kasutamiseks.
Lugege pakendi infolehte.

 

Tootja: Penta Arzneimittel GmbH, Saksamaa
Esindaja Eestis: Bayer OÜ, Tallinn, Lõõtsa 2
Pakend: Üheannuselised pipetid, 20 x 0,5 ml.
Säilivus: Kõlblikkusaeg on märgitud igale üheannuselisele pipetile ning välispakendile.
Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Soovitame ka neid tooteid