Kuidas järelmaksu taotleda?

Leia kauplusest oma uued prillid.

Meie optometristid aitavad määrata korrektse nägemisteravuse ja nõustavad sobivate raamide valikul – nii stiili kui ka soovitud hinnaklassi poolest.

Vali sobilik osamakse ja periood.

Järelmaksu saab taotleda Mobiil-ID või ID-kaardiga. Taotluse esitamise käigus saate valida endale sobiva igakuise osamakse ja tagasimakse perioodi.

Eagle Visioni järelmaksu on võimalik vormistada nii enda nutitelefonis kui ka meie salongi arvutis.

Teenindaja juhendusel saabub sinu nutitelefoni SMS koos järelmaksulingiga, kus saad protsessi kiirelt, privaatselt ja mugavalt läbi viia. Kui sul puudub nutitelefon, siis on järelmaksu võimalik edukalt taotleda ka salongi arvutis.

Allkirjasta leping Mobiil-ID või ID-kaardi abil.

Enne allkirjastamist saad lepinguga tutvuda ja seejärel lepingu allkirjastada kas Mobiil-ID või ID-kaardi abil. Kui soovid lepinguga pikemalt tutvuda, siis saad seda teha e-mailile saadetud lingi kaudu ka kodus olevas arvutis ning allkirjastada see sobival hetkel.

Kõik tehtud! Siin on sinu uued prillid!

Saadame tähtsa informatsiooni ja allkirjastatud lepingu sinu e-mailile, kuhu hakkavad laekuma ka igakuised teavitused ja maksegraafiku alusel arved. Järelmaksu puudutavate küsimuste korral võta ühendust ESTO AS-iga telefonil 622 5252 või kirjuta esto@esto.ee

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Tarvikud

  Leia prillilapid ja puhastusvahendid igapäevaseks puhastamiseks. Samuti prillitoosid, -ketid, -paelad ning kõik muu, mida vajad.

  Tutvu tootega
 • Läätsed

  Meie pikaajaline kogemus läätsede määramisel ja sobitamisel võimaldab pakkuda parimat pehmete kontaktläätsede valikut.

  Tutvu tootega

Usalda oma silmade tervis spetsialistide kätesse

Meie üle 25-aastane kogemus ja koolitatud tippspetsialistid ning optometristid aitavad leida vastused igale silmadega seonduvale küsimusele.

Tutvu teenustega