Päikeseprillid

Sinu uued päikeseprillid ootavad Eagle Visioni prillipoes! Tule läbi ja meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad leida just sinu hinnaklassi, näokuju ning stiiliga sobivad prillid. Mis aga kõige tähtsam, meie juurest päikeseprille valides võid kindel olla, et sinu silmad on kahjuliku UV-kiirguse eest kaitstud.

Polariseeritud klaasid

Eagle Visioni valikust leiab ka polariseeritud päikeseprillid meestele ja naistele. Selliste klaasidega prillid vähendavad lisaks UV-kiirguse eest kaitsmisele ka segavaid peegeldusi ja suurendavad kontraste. Neid prille on eriti hea kasutada autoroolis või näiteks merel olles, kuid sobivad hästi ka igapäevaseks kandmiseks.

Optilised klaasid

Kui oled tavaprilli kandja, võib parim variant olla just optiliste klaasidega päikeseprillid. See tähendab, et silmad on kaitstud ja nägemine sama selge kui tavaprillidega. Optilised päikeseprillid saad valida tavalise prilliretsepti alusel.

Fotokroomsed klaasid

Enamikku päikeseprillide raamidesse on võimalik panna ka fotokroomsed klaasid, mis UV-kiirgusele reageerides ise tumenevad. See mugav lahendus tähendab, et toas ja õues kasutamiseks on vaja vaid ühte paari prille.

Eagle Visioni valikus on suur valik erinevate moemajade päikeseprille. Tule proovima lähimasse prillipoodi ja tee päikselised päevad veelgi kaunimaks.

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Tarvikud

  Leia prillilapid ja puhastusvahendid igapäevaseks puhastamiseks. Samuti prillitoosid, -ketid, -paelad ning kõik muu, mida vajad.

  Tutvu tootega
 • Läätsed

  Meie pikaajaline kogemus läätsede määramisel ja sobitamisel võimaldab pakkuda parimat pehmete kontaktläätsede valikut.

  Tutvu tootega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Millised peaksid olema laste prillid?

  Iga koolijüts teab, et 1. septembril heliseb koolikell ja tunnid on pärast pikka ning sel aastal ka eriti sooja suve taas algamas. Lisaks sellele, et saadakse taas kokku kõikide oma sõpradega, tähendab kooli algus seda, et aina vähem aega veedetakse ...

  Loe edasi
 • Transitions Signature GEN8

  Fotokroomsete prilliläätsede lipulaev Transitions™ on välja tulnud uue generatsiooni isetumenevate klaasidega – Transitions Signature GEN8. Klaaside väga head optilised omadused on muutunud veelgi paremaks ja kaitse silmade tervise eest veelgi tõhusamaks. Klaaside tumenemiskiirus on tõusnud kuni 30%* Klaasid muutuvad tumedast ...

  Loe edasi
 • Kuidas näha hästi ka pimedatel talveõhtutel?

  Kõik kassiomanikud teavad, et nende lemmikloom võib ka kõige pimedamal ööl kodus muretult ringi liikuda. Inimeste puhul on kahjuks aga nii, et mida vähem valgust, seda halvemini me ka näeme. See on tingitud peamiselt silma võrkkesta ehitusest, kus sees on ...

  Loe edasi