Päikeseprillid

Sinu uued päikeseprillid ootavad Eagle Visioni prillipoes! Tule läbi ja meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad leida just sinu hinnaklassi, näokuju ning stiiliga sobivad prillid. Mis aga kõige tähtsam, meie juurest päikeseprille valides võid kindel olla, et sinu silmad on kahjuliku UV-kiirguse eest kaitstud.

Polariseeritud klaasid

Eagle Visioni valikust leiab ka polariseeritud päikeseprillid meestele ja naistele. Selliste klaasidega prillid vähendavad lisaks UV-kiirguse eest kaitsmisele ka segavaid peegeldusi ja suurendavad kontraste. Neid prille on eriti hea kasutada autoroolis või näiteks merel olles, kuid sobivad hästi ka igapäevaseks kandmiseks.

Optilised klaasid

Kui oled tavaprilli kandja, võib parim variant olla just optiliste klaasidega päikeseprillid. See tähendab, et silmad on kaitstud ja nägemine sama selge kui tavaprillidega. Optilised päikeseprillid saad valida tavalise prilliretsepti alusel.

Fotokroomsed klaasid

Enamikku päikeseprillide raamidesse on võimalik panna ka fotokroomsed klaasid, mis UV-kiirgusele reageerides ise tumenevad. See mugav lahendus tähendab, et toas ja õues kasutamiseks on vaja vaid ühte paari prille.

Eagle Visioni valikus on suur valik erinevate moemajade päikeseprille. Tule proovima lähimasse prillipoodi ja tee päikselised päevad veelgi kaunimaks.

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Tarvikud

  Leia prillilapid ja puhastusvahendid igapäevaseks puhastamiseks. Samuti prillitoosid, -ketid, -paelad ning kõik muu, mida vajad.

  Tutvu tootega
 • Läätsed

  Meie pikaajaline kogemus läätsede määramisel ja sobitamisel võimaldab pakkuda parimat pehmete kontaktläätsede valikut.

  Tutvu tootega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Lühinägelikkus ja müoopiat pidurdavad prilliklaasid

  Üha enam lapsi kannatavad tänapäeval nägemishäirete all ning enamlevinumaks probleemiks noorte hulgas on müoopia ehk lühinägelikkuse areng. Ennustatakse, et aastaks 2050 võib olla müoopiast haaratud ligi 50% kogu inimkonnast ja seetõttu on aktiivselt hakatud otsima võimalusi müoopia epideemilise leviku pidurdamiseks, ...

  Loe edasi
 • Uus kollektsioon meie valikus – Philipp Plein

  Pühendumus erakordsele. Pühendumine ilule. Kirg rock’n’rolli vastu. Need on veendumused, mis on ajendanud Philipp Pleini looma kaubamärki, mille sünonüümiks on piiramatu luksus ja terav stiil.

  Loe edasi
 • Mida päikeseprillide valikul silmas pidada?

  Suvi on jälle käes ning päikesepaistelisi päevi on eriti rohkesti. Selleks, et silmad oleks ilusa ilmaga kaitstud, peab aga tegema otsuse, millised prillid pähe panna ning millisel juhul on õige valida hoopiski optilised päikeseprillid.

  Loe edasi