Päikeseprillid

Sinu uued päikeseprillid ootavad Eagle Visioni prillipoes! Tule läbi ja meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad leida just sinu hinnaklassi, näokuju ning stiiliga sobivad prillid. Mis aga kõige tähtsam, meie juurest päikeseprille valides võid kindel olla, et sinu silmad on kahjuliku UV-kiirguse eest kaitstud.

Polariseeritud klaasid

Eagle Visioni valikust leiab ka polariseeritud päikeseprillid meestele ja naistele. Selliste klaasidega prillid vähendavad lisaks UV-kiirguse eest kaitsmisele ka segavaid peegeldusi ja suurendavad kontraste. Neid prille on eriti hea kasutada autoroolis või näiteks merel olles, kuid sobivad hästi ka igapäevaseks kandmiseks.

Optilised klaasid

Kui oled tavaprilli kandja, võib parim variant olla just optiliste klaasidega päikeseprillid. See tähendab, et silmad on kaitstud ja nägemine sama selge kui tavaprillidega. Optilised päikeseprillid saad valida tavalise prilliretsepti alusel.

Fotokroomsed klaasid

Enamikku päikeseprillide raamidesse on võimalik panna ka fotokroomsed klaasid, mis UV-kiirgusele reageerides ise tumenevad. See mugav lahendus tähendab, et toas ja õues kasutamiseks on vaja vaid ühte paari prille.

Eagle Visioni valikus on suur valik erinevate moemajade päikeseprille. Tule proovima lähimasse prillipoodi ja tee päikselised päevad veelgi kaunimaks.

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Päikeseprillid

  Tule läbi ja meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad leida just sinu hinnaklassi, näokuju ning stiiliga sobivad päikeseprillid.

  Tutvu tootega
 • Prilliklaasid

  Meilt leiad nii monofokaalsed, bifokaalsed kui ka progresseeruvad prilliklaasid, mis sobivad täpselt sinu vajadustega.

  Tutvu tootega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Mida peaksid teadma enne, kui valid progresseeruvad prilliklaasid?

  Suur osa prillikandjatest vajavad tegelikult nii lähedale kui ka kaugele nägemiseks veidi abi. Sellises olukorras on ebamugav pidevalt mitut paari prille kaasas kanda ja parim lahendus võib olla just progresseeruvad prilliklaasid. Nii on vaid ühe paari prillidega nägemine alati selge ...

  Loe edasi
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi
 • Millised peaksid olema laste prillid?

  Iga koolijüts teab, et 1. septembril heliseb koolikell ja tunnid on pärast pikka ning sel aastal ka eriti sooja suve taas algamas. Lisaks sellele, et saadakse taas kokku kõikide oma sõpradega, tähendab kooli algus seda, et aina vähem aega veedetakse ...

  Loe edasi