Päikeseprillid

Sinu uued päikeseprillid ootavad Eagle Visioni prillipoes! Tule läbi ja meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad leida just sinu hinnaklassi, näokuju ning stiiliga sobivad prillid. Mis aga kõige tähtsam, meie juurest päikeseprille valides võid kindel olla, et sinu silmad on kahjuliku UV-kiirguse eest kaitstud.

Polariseeritud klaasid

Eagle Visioni valikust leiab ka polariseeritud päikeseprillid meestele ja naistele. Selliste klaasidega prillid vähendavad lisaks UV-kiirguse eest kaitsmisele ka segavaid peegeldusi ja suurendavad kontraste. Neid prille on eriti hea kasutada autoroolis või näiteks merel olles, kuid sobivad hästi ka igapäevaseks kandmiseks.

Optilised klaasid

Kui oled tavaprilli kandja, võib parim variant olla just optiliste klaasidega päikeseprillid. See tähendab, et silmad on kaitstud ja nägemine sama selge kui tavaprillidega. Optilised päikeseprillid saad valida tavalise prilliretsepti alusel.

Fotokroomsed klaasid

Enamikku päikeseprillide raamidesse on võimalik panna ka fotokroomsed klaasid, mis UV-kiirgusele reageerides ise tumenevad. See mugav lahendus tähendab, et toas ja õues kasutamiseks on vaja vaid ühte paari prille.

Eagle Visioni valikus on suur valik erinevate moemajade päikeseprille. Tule proovima lähimasse prillipoodi ja tee päikselised päevad veelgi kaunimaks.

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Tarvikud

  Leia prillilapid ja puhastusvahendid igapäevaseks puhastamiseks. Samuti prillitoosid, -ketid, -paelad ning kõik muu, mida vajad.

  Tutvu tootega
 • Läätsed

  Meie pikaajaline kogemus läätsede määramisel ja sobitamisel võimaldab pakkuda Eesti suurimat pehmete kontaktläätsede valikut.

  Tutvu tootega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Kuidas näha hästi ka pimedatel talveõhtutel?

  Kõik kassiomanikud teavad, et nende lemmikloom võib ka kõige pimedamal ööl kodus muretult ringi liikuda. Inimeste puhul on kahjuks aga nii, et mida vähem valgust, seda halvemini me ka näeme. See on tingitud peamiselt silma võrkkesta ehitusest, kus sees on ...

  Loe edasi
 • Mida peaksid teadma enne, kui valid progresseeruvad prilliklaasid?

  Suur osa prillikandjatest vajavad tegelikult nii lähedale kui ka kaugele nägemiseks veidi abi. Sellises olukorras on ebamugav pidevalt mitut paari prille kaasas kanda ja parim lahendus võib olla just progresseeruvad prilliklaasid. Nii on vaid ühe paari prillidega nägemine alati selge ...

  Loe edasi
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi