Läätsed

Eagle Vision silmaarstide ja optometristide pikaajaline kogemus võimaldab meil pakkuda Eesti suurimat pehmete kontaktläätsede valikut, et leiaksdid läätsed igaks olukorraks.

Meilt leiad kuuekuulise, kolmekuulise ja ühekuulise kasutusajaga ning ka ühepäevased kontaktläätsed. Lisaks tavapärastele kuuajastele kontaktläätsedele pakume ka nn. ööpäevaringseid läätsesid, mida on võimalik pidevalt silmas hoida kuni kuu aega.

Kui tavalisetest sfäärilistest kontaktläätsedest ei piisa parima nägemise saavutamiseks, siis aitavad meie kogemustega optometristid valida vastavalt vajadusele ka toorilisi või multifokaalseid kontaktläätsesid.

Saadaval on ka värvilised läätsed nii ühepäevase kui ka ühe-, kolme ja kuuekuulise kasutusajaga – kokku kahekümnes erinevas värvitoonis.

Lisaks kontaktläätsedele müüme hooldusvahendeid kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks ja säilitamiseks ning muid kontaktläätsede hoolduseks vajalikke kaupu.

Paljud kontaktläätsed on olemas salongides kohapeal. Eritellimuse puhul on ooteaeg 1-6 nädalat. Kõige lihtsam ja mugavam on aga läätsed tellida otse koju meie e-poest.

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Päikeseprillid

  Tule läbi ja meie sõbralikud klienditeenindajad aitavad leida just sinu hinnaklassi, näokuju ning stiiliga sobivad päikeseprillid.

  Tutvu tootega
 • Prilliklaasid

  Meilt leiad nii monofokaalsed, bifokaalsed kui ka progresseeruvad prilliklaasid, mis sobivad täpselt sinu vajadustega.

  Tutvu tootega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid