ReNu MultiPlus 100ml + konteiner

8.50

Pehmetele kontaktläätsedele kõik vajalik ühes pudelis – ReNu MultiPlus kontaktläätsede lahus puhastab, loputab, desinfitseerib, niisutab, kaitseb ja eemaldab valguosakesed.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Koostis: steriilne isotooniline lahus, mis sisaldab boorhapet, edetaatdinaatriumi, naatriumboraati ja naatriumkloriidi. Aktiivsed koostisosad: DYMEDÖ (polüamiinoprobüülbiguaniid) 0,0001%, HYDRANATE (hüdroksüalküülfosfonaat) 0,03%, poloksamiin 1%. Ei sisalda kloorheksidiini ega tiomersaali.

OLULINE: Kui tekib silmade ärritus, mis ei möödu ja ägeneb, siis katkestage lahuse kasutamine ja konsulteerige silmaarsti või optometristiga! Vältimaks tõsiseid komplikatsioone järgige kindlasti oma silmaarsti/optometristi nõuandeid kontaktläätsede hoolduse ja kandmisrežiimi osas! Säilitage toatemperatuuril. Kasutage enne kehtivuse lõpptähtaega. Allesjäänud lahus visake ära 6 kuud pärast avamist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage lahust, kui korgi turvarõngas on katki või puudub. Konsulteerige silmaarstiga kui on vajadus kasutada samaaegselt silmaravimeid.

Bausch & Lomb soovitab puhastada läätsi mehhaaniliselt: läätsi tuleb peopesal nimetissõrmega ettevaatlikult mõlemalt poolt hõõruda ja seejärel korralikult loputada. Peale lahuse kasutamist sulgeda hoolikult pudeli kork. Pudeli otsik ei tohi kokku puutuda silmaga ega teiste pindadega. Desinfitseerimiseks hoidke läätsi ReNu lahuses vähemalt 4 tundi.

  • Tootja: BAUSCH & LOMB, Itaalia
  • Pakend: hooldusvahend 100 ml + konteiner
  • Tarneaeg: 2 tööpäeva

Soovitame ka neid tooteid