Systane Complete säilitusainevabad silmatilgad (10 ml)

18.00

Systane Complete säilitusainevaba kõik ühes tilk igat tüüpi kuiva silma leevendamiseks. Rahustab, niisutab ja aitab pisarakilel taastuda.

Ei sobi kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

SYSTANE© COMPLETE säilitusaineta niisutavad silmatilgad toetavad KÕIKI pisarakile kihte (lima-, vee- ja lipiidikiht) ja kaitsevad pisarate aurustumise eest tänu innovatiivsetele NANOsuuruses lipiidosakestele.

Leevendavad kuivast silmast tekkinud sümptomeid nagu ärritus- ja põletustunne, kuivus, väsimus, sügelus, punasus, liivatera või võõrkeha tunne, liigne pisaravool, kõikuv nägemisteravus, valguskartus, raskus silmi lahti hoida, raskus lugeda, TV vaadata. Tagavad pikaajalise leevenduse kuivusest tingitud ärritusnähtudele nagu pikaajaline ekraani vaatamine, kuivas, tuulises, konditsioneeritud õhus viibimine.

Toode on mõeldud ka Meibomi näärmete düsfunktsiooniga kuivale silmale, kui silmad on vesised või jooksevad vett, lauääred rähmased, kleepuvad.

SYSTANE© COMPLETE niisutavates silmatilkades on kasutusel innovatiivsed nanosuuruses lipiidosakesed ning on suurendatud HP-Guari sisaldust, mis koos toimides leevendavad igat tüüpi kuiva silma (veekihi puudusega kuiv silm; lipiidikihi puudusega kuiv silm; segasümptomitega kuiv silm).

Silmatilgad on naturaalset valkjat tooni.

KOOSTIS:

SYSTANE© COMPLETE niisutavad silmatilgad on steriilne, säilitusaineta valge emulsioon, mis sisaldab propüleenglükooli, hüdroksüpropüülguaari, mineraalõli, dimüristoüülfosfatidüülglütserooli, polüoksüül 40 stearaati, sorbitaantristearaati, boorhapet, sorbitooli ja puhastatud vett. Võib sisaldada vesinikkloriidhapet ja/või naatriumhüdroksiidi pH korrigeerimiseks.

KASUTAMINE:

Enne kasutamist loksutada pudelit korralikult. SYSTANE© COMPLETE säilitusaineta niisutavaid silmatilkasid võib kasutada vastavalt vajadusele kogu päeva vältel mitu korda tilgutades 1-2 tilka mõlemasse silma. Peale tilgutamist silmi pilgutada, et silmatilgad leviksid silma pinnal laiali.

Mitte kasutada koos kontaktläätsedega.
Saastumise vältimiseks ära puutu tilgutiotsaga ühegi pinna vastu.

Enne esmakordset kasutamist hoidke pudelit püsti nii, et käe ja pudeli vahel oleks umbes 90-kraadine nurk ning väljutage pudelist üks tilk (esimest tilka mitte silma panna). Järsu liigutusega langetage käsi, et tilk eemalduks. Peale kasutamist, enne korgi sulgemist, langetage järsu liigutusega käsi, et korgilt eemalduks ülejäänud tilk, mis sinna alles võib olla jäänud.

HOIATUSED:

Inimesed, kellel esineb allergia SYSTANE© COMPLETE säilitusaineta niisutavate silmatilkade ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks toodet kasutada. On oluline, et järgiksite silmaarsti ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks.

Ärge puudutage tilguti otsaga mingeid pindu, silma ega silmalauge, sest toode võib saastuda. Sulgege pudel kindlalt korgiga kohe pärast kasutamist.

Ärge kasutage toodet, kui silmatilkade värvus on muutunud. Ärge kasutage toodet pärast aegumistähtaja lõppu.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE:

Pärast avamist on toode kasutamiskõlblik 3 kuud.
Visata kogu järele jäänud lahus ära 3 kuud peale esmast avamist.
Hoida toatemperatuuril.
Hoida pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil lahust ei kasutata.

Tootja: Alcon
Pakend: 10ml pudel.
Säilivus: Peale esmakordset avamist 3 kuud.
Ei sobi kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Soovitame ka neid tooteid