Systane Hydration säilitusainevabad silmatilgad (10 ml)

17.10

Systane© HYDRATION säilitusainevabad niisutavad silmatilgad pakuvad kauakestvat niisutust ja leevendust kuivale silmale.

Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

 

Tarneaeg: 2 tööpäeva

Tooteinfo

Systane© HYDRATION mitmeannuselised SÄILITUSAINETA niisutavad silmatilgad pakuvad KAUAKESTVAT niisutust ja leevendust kuivale silmale.

Need niisutavad silmatilgad leevendavad kuiva silma sümptomeid, mis esinevad siis kui silmad ei tooda piisavalt pisaraid või pisarad aurustuvad liiga kiiresti.

Kuiva silma sündroom võib sind tabada kui oled autoroolis, loed, töötad, või isegi õues viibides. Leevenda sügelevaid, ärritunud silmi Systane© HYDRATION säilitusaineta niisutavate silmatilkadega.

Systane© HYDRATION säilitusaineta silmatilgad on täiustatud kahe koostisosa valemiga, sisaldades hüaluronaati, pakkudes niisutust, mis kestab. Need niisutavad silmatilgad parandavad niiskuse säilitamist ja tõstavad kaitset dehüdratsiooni vastu, samuti toetavad silmapinna taastumist.

Need silmatilgad sobivad kasutamiseks koos kontaktläätsedega, kolme kuu jooksul pärast avamist. Lihtsaks doseerimiseks pakendatud Drop-Tainer pudelisse.

Koostis:
Steriilne lahus, mis sisaldab naatriumhüaluronaati, polüetüleenglükool 400, propüleenglükooli, hüdroksüpropüülguaari, sorbitooli, aminometüülpropanooli, boorhapet, naatriumboraati, kaaliumkloriidi, naatriumkloriidi ja puhastatud vett. Võib sisaldada vesinikkloriidhapet ja/või naatriumhüdroksiidi pH kohandamiseks.

KASUTAMINE:

Enne kasutamist loksuta SYSTANE© HYDRATION säilitusaineta niisutavaid silmatilkasid, siis tilguta 1-2 tilka vastavalt vajadusele ärritunud silma(desse). Peale tilgutamist pilguta silmi, et silmatilgad leviksid silma pinnal laiali.

Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Saastumise vältimiseks ära puutu tilgutiotsaga ühegi pinna vastu.

Enne esmakordset kasutamist hoidke pudelit püsti nii, et käe ja pudeli vahel oleks umbes 90-kraadine nurk ning väljutage pudelist üks tilk (esimest tilka mitte silma panna). Järsu liigutusega langetage käsi, et tilk eemalduks. Peale kasutamist, enne korgi sulgemist, langetage järsu liigutusega käsi, et korgilt eemalduks ülejäänud tilk, mis sinna alles võib olla jäänud.

HOIATUSED:

Inimesed, kellel esineb allergia SYSTANE© HYDRATION säilitusaineta niisutavate silmatilkade ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks toodet kasutada. On oluline, et järgiksite silmaarsti ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks.

Ärge puudutage tilguti otsaga mingeid pindu, silma ega silmalauge, sest toode võib saastuda. Sulgege pudel kindlalt korgiga kohe pärast kasutamist.

Ärge kasutage toodet, kui silmatilkade värvus on muutunud.

Ärge kasutage toodet pärast aegumistähtaja lõppu.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Pärast avamist on toode kasutamiskõlblik 3 kuud.

Visata kogu järele jäänud lahus ära 3 kuud peale esmast avamist.

Hoida toatemperatuuril.

Hoida pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil lahust ei kasutata.

 

Tootja: Alcon, USA
Pakend: 10ml pudel
Säilivus: 3 kuud peale esmakordset avamist.
Sobib kasutamiseks koos kontaktläätsedega.

Soovitame ka neid tooteid