Prillide parandus ja valmistamine

Kui oled välja valinud endale kõige meeldivamad raamid, on vaja need ka sobivaks teha. Meie pika töökogemusega spetsialistid hoolitsevad selle eest, et tellitud prillidele saaks ette õige tugevusega klaasid. Kui prillidega on aga mõni väike õnnetus juhtunud, siis prillide parandus on parim võimalus – hindame olukorda ja proovime alati lahenduse leida. Arvestama peab aga sellega, et kõikidel juhtudel ei ole parandus kahjuks võimalik.

Prillide valmistamine ongi seega sobivate prilliklaaside asetamine kliendi poolt valitud raami vastavalt prilliretseptile. Klaasid tuleb väga täpselt sobivasse mõõtu lõigata ja klaaside fokaalpunkt peab jääma silma suhtes õigesse paika.

Eagle Visioni Endla tänava prillipoes olev prillide valmistamise töökoda on varustatud tipptasemel seadmetega. Prilliklaaside töötlemiseks kasutame firmade Nidek ja Essilor automaatpinke, millede töö täpsust mõõdetakse kümnendikmillimeetrites. Prille valmistavad pikaajalise töökogemusega optikud ja optometristid.

Kui soovitud prilliklaasid on kaupluse laos olemas, saab Tallinnas Endla tn salongis prillide valmistamist tellida ka kiirteenusena.

Tagasi Teenused lehele

Veel teenuseid

Kõik teenused
 • Silmakontroll

  Korralik silmakontroll annab põhjaliku ülevaate silmade tervisest. Kuna nägemine on inimese viiest meelest kõige olulisem, andes kuni 80% kogu informatsioonist, soovitame silmakontrolli tulla korra aastas. Nii võid kindel olla, et silmadega on kõik korras ja probleemide korral saad neile kiirelt lahenduse.

  Tutvu teenusega
 • Silmarõhu mõõtmine

  Lisaks nägemisteravuse ja silmade üldseisundi kontrollimisele on meie salongides võimalik kiirelt ning mugavalt mõõta ka silma siserõhku. See võimaldab õigeaegselt jälile saada kõrgenenud silma siserõhule ja seeläbi ära hoida glaukoomi ehk rohekae teket.

  Tutvu teenusega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Uus kollektsioon meie valikus – Philipp Plein

  Pühendumus erakordsele. Pühendumine ilule. Kirg rock’n’rolli vastu. Need on veendumused, mis on ajendanud Philipp Pleini looma kaubamärki, mille sünonüümiks on piiramatu luksus ja terav stiil.

  Loe edasi
 • Mida päikeseprillide valikul silmas pidada?

  Suvi on jälle käes ning päikesepaistelisi päevi on eriti rohkesti. Selleks, et silmad oleks ilusa ilmaga kaitstud, peab aga tegema otsuse, millised prillid pähe panna ning millisel juhul on õige valida hoopiski optilised päikeseprillid.

  Loe edasi
 • Transitions Signature GEN8

  Transitions Signature GEN8 tähistab kõige uuema põlvkonna isetumenevaid prilliklaase. Klaaside optilised omadused on muutunud veelgi paremaks ja silmade tervise kaitse tõhusamaks. ⋅ Klaaside tumenemiskiirus on tõusnud kuni 30%* ⋅ Klaasid muutuvad tumedast olekust tagasi selgeks varasemast kiiremini ⋅ Klaasid on toas selgemad ...

  Loe edasi