Pühendumus erakordsele. Pühendumine ilule. Kirg rock’n’rolli vastu.
Need on veendumused, mis on ajendanud Philipp Pleini looma kaubamärki, mille sünonüümiks on piiramatu luksus ja terav stiil.

“King of Bling”

Saksa moelooja Philipp Plein alustas oma karjääri kogemusteta, kuid tema ettevõtluskirg ja edunälg on viinud ta nüüdseks maailma nimekaimate disainerite hulka. Tema ebatavaline äristiil ja trendiloov turundus on andnud talle moetööstuse “paha poisi” nime. Loovus ja visadus on viinud teda kaugele ning Philipp Pleini looming on kohal maailma olulisematel moelavadel.
Philipp Plein sarnaneb oma suurimate klientidega – hip-hopi staaride, jalgpallurite ja kõigi nendega, kes ei pelga uhkustundega rikkuse, võimu ja mõjuvõimu näitamist.
Luksuse eriline rõhutamine oma loomingus on andunud talle ka hüüdnime – “King of Bling”.

Lisaks rõivastele ja spordiriietele disainib Philipp Plein ka mööblit, kellasid, prille ning parfüüme.

Philipp Plein prillikollektsioonid

Philipp Pleini kollektsioonid on lõbusad, provokatiivsed, maksimalistlikud ja alati luksuslikud. Oma eristuva esteetika ning tugevate ja uuenduslike stiilikoodidega avaldab Philipp Pleini bränd austust kirglikule individualistile, kes muudab oma sisemised soovid reaalsuseks.
Prilliraamide ja päikeseprillide kollektsioonides on selgelt näha tema ainulaadne maitse, mida iseloomustavad paksud raamid, julged kaunistused, kristallid ning ebatavalised viimistlused.

Philipp Plein prillikollektsioon on müügil Eagle Visioni Pärnu mnt 10 ja Rocca al Mare salongis Tallinnas. Tule tutvuma!