Essilor Varilux® XR Series™ prilliklaasid

Varilux® XR Series progresseeruvad prilliklaasid on kaasaegseimad multifokaalsed prilliläätsed, mis võimaldavad pingutuseta ja teravalt näha kõikidele kaugustele ning seda ka liikumisel.

Varilux XR Series on esimesed silmale reageerivad* progresseeruvad prilliklaasid

* Silmale reageerivad tähendab progresseeruva prilliklaasi kujundamisel kahe parameetri arvesse võtmist: prilliretsept ja nägemiskäitumine.

Need prilliklaasid teavad, kuidas sinu silmad tegelikult liiguvad.  Tänu tehisintellekti panusele klaaside väljatöötamisel suudavad need ette ennustada sinu pilgu liikumist ning seeläbi saad kogeda kohest teravust ning sujuvat üleminekut ühelt nägemisdistantsilt teisele.

Praegune standardsete progresseeruvate prilliklaaside disaini kontseptsioon on lineaarne, kuid silmade liikumine on tunduvalt mitmesuunalisem ja seega võib nägemissuuna kiire muutus põhjustada silmadele lisapingutust. Uue põlvkonna Varilux XR prilliklaasid arvestavad silmade tegeliku liikumisega ja suudavad seeläbi pakkuda veelgi loomulikumat nägemist.

Varilux XR prilliklaaside väljatöötamisel kasutati esimest korda tehisintellekti abi, mis  prillikandjatelt kogutud enam kui 1 miljoni andmeüksuse põhjal on võimeline ette ennustama igaühe personaalset nägemiskäitumist.

Prilliklaaside valmistamisel luuakse 3D-keskkonnas patsiendi digitaalne kaksik ning simuleerides tegeliku elu situatsioone koostatakse igaühe isiklik nägemiskäitumise profiil, mille järgi prilliklaasid optimeeritakse.

Terav ja sujuv nägemine ka liikumisel

Päeva jooksul ringi liikudes ja erinevaid tegevusi tehes on Varilux XR klaasidega nägemine terav ja vaatamine ühelt kauguselt teisele sujuv. Seega näed ühtviisi hästi nii läheduses kui ka kauguses asuvaid objekte ning võid tunda ennast liikvel olles kindlalt.
Kombineeritud kolm tipptehnoloogiat

 • XR-motion – optimeerib mõlemat prilliklaasi sinu retsepti ja arvestusliku nägemiskäitumise järgi, kindlustades sujuva ning terava nägemise
 • Nanoptix – vähendab moonutusi prilliklaasi servaalades, nn. ujumisefekti mis võib häirida näiteks treppidest liikudes
 • Xtend – ühendab sujuvalt prilliklaasi lähi- ja kesktsooni alad, et nägemine käeulatuse kauguses oleks ühtviisi terav.

Kas sa teadsid, et sinu silmad teevad üle 100 000 liigutuse päevas?

Praeguses rohkete digiseadmetega ja kiire elutempoga maailmas teevad meie silmad informatsiooni hankimiseks palju enam tööd kui varem ning liiguvad üle 100 000 korra päevas.

Varilux XR progresseeruvad prilliklaasid on disainitud selleks, et vastata tänapäeva vajadustele. Nad arvestavad Sinu silmade loomuliku liikumisega ning pakuvad kohest nägemisteravust igas olukorras.

Varilux XR Series klaaside parima sobivuse saavutamiseks kasutame ainulaadset ja ülitäpset Essilori 3D mõõtmisega prilliklaaside määramist.

Küsi Varilux XR Series progresseeruvad prilliklaase Eagle Visioni salongidest. Hinnad alates 598 € paar.

Tagasi Prilliklaasid lehele

Veel tooteid

Kõik tooted
 • Prillid

  Leia uued prillid juba täna! Eagle Visionis ootavad sind paljud erinevad prilliraamid naistele, meestele ja lastele.

  Tutvu tootega
 • Tarvikud

  Leia prillilapid ja puhastusvahendid igapäevaseks puhastamiseks. Samuti prillitoosid, -ketid, -paelad ning kõik muu, mida vajad.

  Tutvu tootega
 • Läätsed

  Meie pikaajaline kogemus läätsede määramisel ja sobitamisel võimaldab pakkuda parimat pehmete kontaktläätsede valikut.

  Tutvu tootega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Lühinägelikkus ja müoopiat pidurdavad prilliklaasid

  Üha enam lapsi kannatavad tänapäeval nägemishäirete all ning enamlevinumaks probleemiks noorte hulgas on müoopia ehk lühinägelikkuse areng. Ennustatakse, et aastaks 2050 võib olla müoopiast haaratud ligi 50% kogu inimkonnast ja seetõttu on aktiivselt hakatud otsima võimalusi müoopia epideemilise leviku pidurdamiseks, ...

  Loe edasi
 • Uus kollektsioon meie valikus – Philipp Plein

  Pühendumus erakordsele. Pühendumine ilule. Kirg rock’n’rolli vastu. Need on veendumused, mis on ajendanud Philipp Pleini looma kaubamärki, mille sünonüümiks on piiramatu luksus ja terav stiil.

  Loe edasi
 • Mida päikeseprillide valikul silmas pidada?

  Suvi on jälle käes ning päikesepaistelisi päevi on eriti rohkesti. Selleks, et silmad oleks ilusa ilmaga kaitstud, peab aga tegema otsuse, millised prillid pähe panna ning millisel juhul on õige valida hoopiski optilised päikeseprillid.

  Loe edasi