Essilor Visioffice® 2

Õigete progresseeruvate klaaside määramine on veidi keerulisem kui tavaklaaside valimine. Samuti vajab nendega harjumine natuke kauem aega. Seda põhjusel, et progresseeruvate klaasidel ei ole ühte kindlat optilist tugevust, vaid see muutub sujuvalt kogu klaasi ülemisest osast alumisse liikudes.

Progresseeruvate klaaside teiseks eripäraks on nägemisala, mis on kõige selgem siis, kui silmad on täiesti otse. Seepärast peab prille kandes oma pead alati ka vaatamise suunas keerama.

Essilor Visioffice® 2 süsteemiga on võimalik silma dünaamiline 3D mõõtmine, mis muudab sobivate progresseeruvate klaaside määramise ja nendega kohanemise palju lihtsamaks. See tähendab, et lisaks mõõdetakse ka juhtsilma, lugemiskaugust ja silmade pöörlemiskeset, mis võtab aega vaid mõne lisaminuti ning on mugav ja kontaktivaba.

Essilor Visioffice® 2 süsteemiga mõõtmist saab teha Eagle Visioni Tallinna kauplustes,  Rakvere prillipoes ning Tartu Tasku kaupluses.
Leia sobiv silmakontrolli aeg 

Essilor Varilux® XR Series™ progresseeruvad klaasid

Tulemuste abil saab määrata progresseeruvad prilliklaasid, millega tavapäraselt seotud probleemid vähenevad või kaovad täielikult. Avardub kasutaja vaateväli ning kaugele ja lähedale vaatamiseks pole vaja enam pead liigselt liigutada.
Loe lähemalt Essilor Varilux® XR klaaside kohta

Tagasi Silmakontroll lehele Tagasi Teenused lehele

Veel teenuseid

Kõik teenused
 • Silmakontroll

  Korralik silmakontroll annab põhjaliku ülevaate silmade tervisest. Kuna nägemine on inimese viiest meelest kõige olulisem, andes kuni 80% kogu informatsioonist, soovitame silmakontrolli tulla korra aastas. Nii võid kindel olla, et silmadega on kõik korras ja probleemide korral saad neile kiirelt lahenduse.

  Tutvu teenusega
 • Prillide parandus ja valmistamine

  Kui oled välja valinud endale kõige meeldivamad raamid, on vaja need ka sobivaks teha. Meie pika töökogemusega optikud ja optometristid hoolitsevad selle eest, et tellitud prillidele saaks ette õige tugevusega klaasid. Kui prillidega on aga mõni väike õnnetus juhtunud, anname kõik, et ka sellele parim lahendus leida.

  Tutvu teenusega
 • Silmarõhu mõõtmine

  Lisaks nägemisteravuse ja silmade üldseisundi kontrollimisele on meie salongides võimalik kiirelt ning mugavalt mõõta ka silma siserõhku. See võimaldab õigeaegselt jälile saada kõrgenenud silma siserõhule ja seeläbi ära hoida glaukoomi ehk rohekae teket.

  Tutvu teenusega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Lühinägelikkus ja müoopiat pidurdavad prilliklaasid

  Üha enam lapsi kannatavad tänapäeval nägemishäirete all ning enamlevinumaks probleemiks noorte hulgas on müoopia ehk lühinägelikkuse areng. Ennustatakse, et aastaks 2050 võib olla müoopiast haaratud ligi 50% kogu inimkonnast ja seetõttu on aktiivselt hakatud otsima võimalusi müoopia epideemilise leviku pidurdamiseks, ...

  Loe edasi
 • Uus kollektsioon meie valikus – Philipp Plein

  Pühendumus erakordsele. Pühendumine ilule. Kirg rock’n’rolli vastu. Need on veendumused, mis on ajendanud Philipp Pleini looma kaubamärki, mille sünonüümiks on piiramatu luksus ja terav stiil.

  Loe edasi
 • Mida päikeseprillide valikul silmas pidada?

  Suvi on jälle käes ning päikesepaistelisi päevi on eriti rohkesti. Selleks, et silmad oleks ilusa ilmaga kaitstud, peab aga tegema otsuse, millised prillid pähe panna ning millisel juhul on õige valida hoopiski optilised päikeseprillid.

  Loe edasi