Essilor Visioffice® 2

Õigete progresseeruvate klaaside määramine on veidi keerulisem kui tavaklaaside valimine. Samuti vajab nendega harjumine natuke kauem aega. Seda põhjusel, et progresseeruvate klaasidel ei ole ühte kindlat optilist tugevust, vaid see muutub sujuvalt kogu klaasi ülemisest osast alumisse liikudes.

Progresseeruvate klaaside teiseks eripäraks on nägemisala, mis on kõige selgem siis, kui silmad on täiesti otse. Seepärast peab prille kandes oma pead alati ka vaatamise suunas keerama.

Essilor Visioffice® 2 süsteemiga on võimalik silma dünaamiline 3D mõõtmine, mis muudab sobivate progresseeruvate klaaside määramise ja nendega kohanemise palju lihtsamaks. See tähendab, et lisaks mõõdetakse ka juhtsilma, lugemiskaugust ja silmade pöörlemiskeset, mis võtab aega vaid mõne lisaminuti ning on mugav ja kontaktivaba.

Essilor Visioffice® 2 süsteemiga mõõtmist saab teha Eagle Visioni Tallinna kauplustes.

Essilor Varilux® X Series™ progresseeruvad klaasid

Tulemuste abil saab määrata progresseeruvad prilliklaasid, millega tavapäraselt seotud probleemid vähenevad või kaovad täielikult. Avardub kasutaja vaateväli ning kaugele ja lähedale vaatamiseks pole vaja enam pead liigselt liigutada.
Loe lähemalt Essilor Varilux® X klaaside kohta

Tagasi Silmakontroll lehele Tagasi Teenused lehele

Veel teenuseid

Kõik teenused
 • Silmakontroll

  Korralik silmakontroll annab põhjaliku ülevaate silmade tervisest. Kuna nägemine on inimese viiest meelest kõige olulisem, andes kuni 80% kogu informatsioonist, soovitame silmakontrolli tulla korra aastas. Nii võid kindel olla, et silmadega on kõik korras ja probleemide korral saad neile kiirelt lahenduse.

  Tutvu teenusega
 • Prillide parandus ja valmistamine

  Kui oled välja valinud endale kõige meeldivamad raamid, on vaja need ka sobivaks teha. Meie pika töökogemusega optikud ja optometristid hoolitsevad selle eest, et tellitud prillidele saaks ette õige tugevusega klaasid. Kui prillidega on aga mõni väike õnnetus juhtunud, anname kõik, et ka sellele parim lahendus leida.

  Tutvu teenusega
 • Videokonsultatsioon

  Kõige kaunimate prillide leidmine võib vahel olla tõsine ettevõtmine. Eagle Visioni poodide suure valik tagab, et sinu uued lemmikprillid on seal alati olemas, kuid millised siis võtta? Otsustamise lihtsustamiseks pakume võimalust kasutada videokonsultatsiooni, kus saad end ekraanilt näha erinevate väljavalitud prillidega.

  Tutvu teenusega

Blogi

Loe lähemalt kõige uue või huvitava kohta, mis silmadega seotud – tervisest ja trendidest, nippidest ning innovatsioonist.

Kõik artiklid
 • Kuidas näha hästi ka pimedatel talveõhtutel?

  Kõik kassiomanikud teavad, et nende lemmikloom võib ka kõige pimedamal ööl kodus muretult ringi liikuda. Inimeste puhul on kahjuks aga nii, et mida vähem valgust, seda halvemini me ka näeme. See on tingitud peamiselt silma võrkkesta ehitusest, kus sees on ...

  Loe edasi
 • Mida peaksid teadma enne, kui valid progresseeruvad prilliklaasid?

  Suur osa prillikandjatest vajavad tegelikult nii lähedale kui ka kaugele nägemiseks veidi abi. Sellises olukorras on ebamugav pidevalt mitut paari prille kaasas kanda ja parim lahendus võib olla just progresseeruvad prilliklaasid. Nii on vaid ühe paari prillidega nägemine alati selge ...

  Loe edasi
 • Prillid Eagle Vision

  Mis on sinine valgus ja miks peab silmi selle eest kaitsma?

  Valgus, mida inimese silmad igapäevaselt vastu võtavad on palju keerukam ja mitmekesisem, kui esmapilgul tundub. Astudes suvel õue päikese kätte, pannes õhtupimeduses toas tule põlema või võttes kätte oma telefoni, et uudiseid lugeda, jõuavad sinu silmadesse erinevates kogustes väga erinevat ...

  Loe edasi